top of page

SLUŽBY

Ve své fotografické tvorbě se zaměřuji na lidi. Fascinují mě Vaše příběhy, kterým vždy rád naslouchám a následně je zachycuji ve svých fotografiích. Snažím se do své tvorby vložit Vaše emoce a pocity z konkrétního okamžiku.

 

Fotografie má pro mě neuvěřitelnou moc - umožňuje zachytit a uchovat krátký moment v čase navždy. Když se na snímky podíváte po mnoha letech, vše se Vám vybaví.

 

Proto se věnuji především focení svateb, párů, rodin a portrétů. Vyberte si z nabídky níže, která oblast Vás zajímá, a zjistěte více o tom, jak k ní přistupuji.

SPOLEČNĚ TVOŘÍME VZPOMÍNKY

Svatební focení

Mou prací je vyprávět příběh Vaší lásky pomocí fotoaparátu. Mým posláním je, aby Váš den proběhl v klidu a v pohodě a abychom společně vytvořili vzpomínky, které si budete rádi připomínat i po letech.

 

Jak vypadá průběh spolupráce? Nejprve se seznámíme a probereme Vaše očekávání a přání. Pokud se domluvíme na spolupráci, udělám vše proto, aby Váš velký den proběhl hladce a bez stresu.

 

Společně projdeme harmonogram svatby, abych vždy věděl, kdy a kde se odehrává to nejdůležitější. Také budu chtít vědět, kteří z Vašich svatebních hostů jsou ti nejvýznamnější a rozhodně na Vašich svatebních fotografiích nesmí chybět.

 

Pokud je to možné, setkáme se ještě jednou krátce před svatebním dnem, abychom společně navštívili místa, na kterých se bude fotit. Díky tomu budete moci odložit spoustu starostí a svůj velký den si naplno užít.

Svatba v černé
Svatba v přírodě
Hippie svatba

KAŽDODENNÍ PODOBY LÁSKY

Párové a rodinné focení

V každodenním životě párů a rodin se odehrává nespočet příběhů nejen o lásce. Ať už čekáte potomka, nebo chcete jen mít možnost zavzpomínat si na romantickou procházku ve dvou či rodinný výlet, rád pro Vás tyto příběhy zachytím na fotografiích.


A pokud jste si již zarezervovali svůj svatební termín, neváhejte se se mnou domluvit na předsvatebním nebo zásnubním focení. Za zvýhodněnou cenu tak získáte krásné fotografie, které můžete použít třeba na své svatební oznámení.


Při každém focení s páry nebo rodinami si zakládám na tom, abychom si vzájemně porozuměli. Rád si vyslechnu Vaše přání a obavy, abych se mohl přizpůsobit Vašim potřebám a zajistit Vám nezapomenutelné zážitky z focení. Neméně důležité pak pro mě je, abychom vytvořili fotografie, které Vám tyto okamžiky budou navždy připomínat.

Rodinné focení
Párové focení
Párové focení

KAŽDÝ ČLOVĚK JE KRÁSNÝ

Portrétové focení

Portrétní fotografie může mít mnoho podob. Ať už zatoužíte po přirozených lifestyle portrétech, stylizovaných beauty a fashion fotkách, nebo seriózním business portrétu, společně určitě najdeme styl, který Vám sedne na míru a vyjádří Vaši osobnost.

Že jste se fotili naposledy ve škole? To přece vůbec nevadí! Společně se domluvíme, jak by Vaše fotky měly vypadat, a zbytek práce už je na mně. A Vy si užijte kreativní chvilku a udělejte si radost krásnými fotografiemi.

A na závěr jeden tajný tip pro pány. Poukaz na profesionální portrétní focení může být originálním a krásným dárkem pro Vaši drahou polovičku.

Portrétové focení
Portrétové focení
Portrétové focení
bottom of page