top of page

KDO JE JOSEF, KTERÝ FOTÍ?

Fotograf pozorovatel

Místo aranžování scén podle nejnovějších instagramových trendů sleduji dění a dbám na to, aby mi neuniklo nic, co je pro Vás důležité. Mým cílem je tvořit fotografie, které mají trvalou hodnotu.

Zastánce přirozenosti

Nikdy Vás nebudu nutit do póz, které jsou pro Vás nepohodlné nebo nepříjemné. Buďte sami sebou, to je nejvíc!

Stavitel mostů

Protože osobní přístup je alfou a omegou mojí práce, jde mi o vybudování důvěry a přátelství mezi námi. Potřebuji porozumět Vašim přáním, abyste si mohli odnést ty nejlepší fotografie.

Odbourávač strachů

Spousta lidí má ve spojitosti s focením různé obavy. Řekněte mi o těch svých a já udělám vše proto, abyste na ně během focení zapomněli.

Josef Černotík - Svatební a portrétní fotograf

PROČ MILUJI SVOJI PRÁCI?

Rád poznávám nové lidi. Baví mě poslouchat jejich příběhy a dozvídat se o nich nejrůznější věci. Rád pozoruji lásku v jejích rozmanitých projevech. Zajímá mě, co Vás svedlo dohromady, čím se navzájem rozesmějete, na jaké filmy se spolu rádi díváte, čím si jeden druhého dobíráte...

Užívám si, když se lidé mají rádi a dokáží se společně radovat. Mám rád přirozenost emocí a sílu okamžiku. Ať už fotím svatbu nebo portréty, chci, abyste byli sami sebou - takoví, jací doopravdy jste. Každý lidský příběh je jedinečný a zaslouží si být zachycen a uchován ve své nejčistší podobě.

POJĎME DO TOHO SPOLEČNĚ!

Pokud se Vám mé fotografie líbí a cítíte souznění s tím, jak k práci přistupuji, neváhejte mě kontaktovat. Společně potom doladíme vše tak, aby portrétní či svatební fotografie, které dostanete, byly přesně takové, jaké jste si je vysnili.

Každý člověk focení vnímá trochu jinak. Někdo je spíš nesmělý, jiný je rád středem pozornosti. Proto si před samotným focením trochu popovídáme. Vzájemně se při tom poznáme - díky tomu se budete cítit komfortně, v bezpečí a odnesete si krásné vzpomínky.

Josef Černotík - Svatební a portrétní fotograf
bottom of page